Zdania, których nigdy nie należy mówić, jeśli ma małego członka

Poza tym, jak już powiedzieliśmy, istnieje 6 dobrych powodów, aby kochać małego penisa, oto zwroty, których lepiej nie mówić, jeśli nie jest on, uh, super-dokumentowany.

„Wielkość nie ma znaczenia”. Powiedz to jego ego zdeptanemu przez lata świadomości. Najlepsze rozwiązanie, jeśli wie, że jest mały? Pozwól mu robić samironię i śmiać się ze współudziału w swoich żartach. Hurray do partnerów bardziej „obdarzonych” autoironią niż centymetrów!

Wejdź na portal StopStopNop i wybierz najlepszy dla siebie środek na powiększenie penisa.

„Ale to nie jest małe, zaufaj mi, widziałem tak wiele…” Wiedz, że na pewno uczęszczał do przebieralni mężczyzn. I widzi YouPorn i PornHub. Więc ma pomysł, w ciągu ostatnich kilku lat, jak (prawie) każdy inny to ma. Nie odchodź jako podróbka, raczej wyjmij swoją autoironię i śmiej się z nim z niektórych swoich wad: to natychmiast złagodzi napięcie!

„Masz inne cechy”. Nie ma potrzeby jej powtarzać, ani wskazywać, że tam na dole brakuje mu kilku centymetrów.

„Nie martw się, po prostu musisz wiedzieć, jak go dobrze używać (lub po prostu działa)”. Powiedz to dopiero po tym, jak spróbujesz. Również dlatego, że mały penis nie jest katastrofą, rzeczywiście, istnieje co najmniej sześć dobrych powodów, aby go pokochać!

„Czy kiedykolwiek myślałeś o powiększeniu penisa?” Jak byś się czuła, gdyby zaproponował powiększenie lub zmniejszenie piersi? To jest to.

„Dla mnie seks nie ma większego znaczenia. Są też inne rzeczy w związku…” Na słowo „seks” tego zdania, jego duma toczyć się będzie w nurkowaniu z klifu Tarpea, wraz z jego, aczkolwiek małym błyskotką. Poproś go raczej, by pokazał ci swoje amatorskie umiejętności w dziedzinie cunnilingus…

„Naprawdę, to nie problem. Mój były miał to tak jak twój.”. Więc nie rozweseli go pan (i fasola też nie). Porównania, w sytuacjach „ipopenis”, są zdecydowanie nieaktualne!

„Zobaczysz, że pewnego dnia ci to nie przeszkadza. Pewnie tego samego dnia powiesi pędzel na paznokciach z powodów biologicznych. Raczej odkrywaj z nim inne przyjemne sposoby, bo nie żyjesz samotnie penetrując…

„OMG, masz go małego!” To prawdopodobnie najbardziej szczera i spontaniczna rzecz, jaką możesz mu powiedzieć, gdy zobaczysz go po raz pierwszy. Ale też nie. Pamiętaj o zaskoczeniu: jest już świadomy tej sprawy, nie ma potrzeby jej powtarzać. Wróć do punktu 1!

Jak to jest naprawdę mieć małego penisa? Przeczytaj nasze wywiady z dwoma mikro-wyposażonymi chłopcami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *